אבטחת Office 365

תאריך: מרץ 22, 2023 | קטגוריות: office 365 security
office 365 security

בין אם אתה בעל עסק או משתמש מחשב, office 365 security היא משהו שאתה תמיד צריך לשים לב אליו. עם כל כך הרבה איומים שונים שם בחוץ, חשוב לנקוט באמצעי הזהירות הנכונים ולשמור על הנתונים שלך.

מהי אבטחה של Office 365?

מלבד היותך פיתרון תקשורת עסקית, Office 365 הוא גם דרך נהדרת עבור הארגון שלך לשתף קבצים ומידע. זה גם מאפשר למשתמשים להעביר קבצים במגוון דרכים, כמו דרך צ'אט בצוותים של מיקרוסופט. בעוד שתכונות אלה הופכות את Office 365 לכלי פופולרי, זה יכול גם לפתוח מספר פגיעויות. למעשה, מיקרוסופט הציגה ציון אבטחה המעריך את הגדרות האבטחה של Office 365 שלך.

הניקוד מחשב נקודות דייר על בסיס הגדרות אבטחה. זה גם מספק עצות כיצד לשפר את הציון שלך. ניתן להשתמש בציון כדי להניע ניתוח אבטחה רב-ענן ולשילוב יישומי תאימות של אבטחת סייבר. מלבד הערכת המצב הנוכחי של תצורת האבטחה שלך, הציון גם מאפשר לך להשוות את רמת האבטחה שלך עם משתמשי Office 365 אחרים.

ציון האבטחה של Office 365 נועד לעזור לך להעריך את הסיכון שלך ולנקוט בפעולה כדי להפחית אותו. הציון מחושב על סמך 27 תצורות אבטחה והתנהגויות. זה כולל כללים מותנים עבור קבצים מצורפים של Office 365 ומקרואים.

מרכז האבטחה והתאימות של Office 365 הוא מיקום מרכזי בו צוותי האבטחה יכולים לפקח ולהגיב לצרכי אבטחה ותאימות. מרכז זה כולל קישורים לתכונות אבטחה מרכזיות, יכולות חקירה ותגובה ונתוני מודיעין קריטיים לסייבר. זה גם מאפשר לצוותי אבטחה לבצע אוטומציה של מאמצי הפחתת איום.

מה לדעת על אבטחת Office 365?

קיום סביבה מבוססת ענן מאובטחת דורש גישה רב שכבתית להגנה מפני שחקנים זדוניים. בשנים האחרונות שחקני איום משתמשים בטכניקות מתוחכמות יותר כדי לחדור לרשתות ולהפגעת משתמשים.

למיקרוסופט 365 יש כמה תכונות אבטחה מרשימות. אחד מהם הוא הציון המאובטח, המתגמל את המשתמשים על נקיטת אמצעי זהירות אבטחה ספציפיים.

בנוסף, ישנן תכונות שאינך מודע להן. לדוגמה, קיימת תכונה אבטחה בשם הצפנת הודעות Office המבטיחה שהודעות הדוא"ל שלך מוצפנות. ניתן להפעיל ולכבות את התכונה הזו לפי הצורך.

תכונה נוספת שצריך להזכיר היא מניעת אובדן נתונים (DLP). תכונה זו מסייעת להבטיח שמידע רגיש לא יאבד או נגנב.

לוח המחוונים לאבטחה ותאימות הוא דרך מהירה וקלה לקבל תמונה רחבה יותר של תנוחת האבטחה שלך. זה כולל מגוון סריקות ודיווחים שיעזרו לכם לקבוע אילו תחומים זקוקים ביותר לתשומת לב. זה כולל גם ציוני ציות, תוויות ומדיניות DLP.

להקדיש זמן ליישום אמצעי האבטחה הנכונים יגן על הארגון שלך מפני הפרת נתונים גדולה. בנוסף ללוח המחוונים לאבטחה ותאימות, Microsoft 365 מציעה מספר תכונות אבטחה אחרות. לדוגמה, אתה יכול להשתמש ב- BitLocker כדי להגן על מכונות Windows שלך. אתה יכול גם לאסור סיסמאות בהתאמה אישית עם הגנת סיסמא Azure AD.

מדוע אבטחת Office 365 חשובה?

בין אם אתה עסק בינוני או תאגיד גדול, תכונות אבטחה של Office 365 יכולות לעזור לך לנהל את זהותך, להוריד איומים ולהבטיח שהנתונים יהיו מאובטחים. תכונות אבטחה אלה חיוניות לאסטרטגיית Microsoft 365 שלך, אך הן יכולות גם להיות מאתגרות ליישום.

הדרך הטובה ביותר להגן על נתונים עסקיים רגישים היא להכשיר עובדים כיצד לשמור על אבטחתם. זה כולל הימנעות מימי דוא"ל דיוג, ודליפת סיסמא. בנוסף, התוקפים יכולים להשתמש בקבצים מצורפים או קישורים זדוניים בהודעות ובמסמכים כדי לגרום נזק בלתי הפיך למוניטין שלך.

מאפיין אבטחה נוסף של Office Office 365 הוא הצפנה. הצפנה מקצה לקצה מצפנת הודעות בשני הקצוות, כך שהמתווך לא יכול לקרוא אותם. חשוב במיוחד למנוע מהמשתמשים לגשת לנתונים שאין להם אישור להם. זה יכול להגן עליך מפני האקרים ומזונות עיוורות.

תכונת אבטחה נוספת של Office 365 היא דוא"ל מאובטח. תכונה זו מגנה על נתונים על ידי הצפנת הודעות דוא"ל. חשוב גם להגדיר הצפנה מקצה לקצה, במיוחד אם אתה מאחסן נתונים רגישים בצוותים OneDrive או Microsoft.

בעוד שתכונות אבטחה של Office 365 מספקות התחלה טובה להגנה על נתוני הארגון שלך, תצטרך גם ליישם תכונות אבטחה אחרות כדי להגן על הנתונים שלך באופן מלא. אלה כוללים הגנת נתונים יוצאת, דיוג והגנה על תוכנות זדוניות ו- DLP.

תצטרך גם לפקח על תצורות השיתוף החיצוני שלך ולאכוף העברה אוטומטית. זה יבטיח כי נתונים יישלחו רק למשתמשים הזקוקים להם. כמו כן, וודא שאתה מוחק בקשות זדוניות של Office 365 עם הרשאות לא חוקיות.